Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 80
1230713
31186
253
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1954. "Dunai Árvízvédelemért" emlékérem adományozói okiarata + 1955. "Emléklap" a Pártbizottság köszönete a szocialista vasút megvalósításáért + 1971. "MÁV törzsgárda arany fokozat" viselésére jogosító igazolvány T:I,III
4 000 HUF
1230259
31187
253
Numismatics
1956. "Tűzrendészeti Érem" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal + ~1970-1980. "Mezőgazdaság Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés eredeti tokban T:2
1 000 HUF
1163878
31188
253
Numismatics
1957. "Bányász Szolgálati Érdemérem arany fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon + ~1970. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott jelvény T:1-
1 000 HUF
1230490
31189
253
Numismatics
~1960. "Munkásőr" szolgálati zománcozott jelvény 5 év szolgálat után sérült tokban + 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban T:2
1 000 HUF
1223131
31190
253
Numismatics
~1960-1970. "Kiváló Újító" arany, ezüst és bronz fokazata, mindhárom miniatűrrel tokban T:2,2-
2 000 HUF
1227997
31191
253
Numismatics
~1960. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" zománcozott, aranyozott fém kitüntetés miniatűrrel, adományozói tokban + "Bányaanyag Törzsgárda - 20" zománcozott tombak jelvény + 1965. "Bányász Szolgálati Érdemérem" ezüst fokozata, ezüstözött fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:2
1 600 HUF
1228857
31192
253
Numismatics
~1960-1970. "Hűség a néphez, hűség a párthoz" zománcozott kitüntető jelvény dísztokban, javított tűvel. Szign.: Ságvári + 1964. "Munkásőr" Br kitüntetés mellszalagon T:2,1
1 000 HUF
1230485
31193
253
Numismatics
~1960-1980. "Hűséggel a nép egészségéért" zománcozott fém jelvény arany, ezüst és bronz fokozata eredeti tokokban (6x) T:2,2-
1 000 HUF
1223870
31194
253
Numismatics
1964. "Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1985. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2
1 800 HUF
1162561
31195
253
Numismatics
1966. "Szocialista Hazáért Érdemrend" mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel dísztokban, címerben a pajzsról a zománc leesett! T:2 Hungary 1966. "Order of Merit for the Socialist Country" decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in case C:XF enamel missing NMK 711.
2 000 HUF
1229258
31196
253
Numismatics
1968. "175 éves a Székelykeresztúri Líceum" zománcozott fém jelvény. Szign.: MS (18,5x23mm) T:2
1 000 HUF
1223728
31197
253
Numismatics
~1960-1990. 19db-os vegyes magyar díjérem és díjplakett tétel, benne sakk, ökölvívás, kézilabda, kosárlabda, futball T:vegyes
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035