Military

Number of items: 70

~1970. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 + 20 + 25 + 30 év után, mindegyik kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1,1-,2
31128.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1970. "MHSZ Eredményes Munkáért" zománcozott jelvény eredeti dísztokban + "MHSZ Kiváló Munkáért" zománcozott ezüst és bronz fokozatú fém jelvény (2x) T:2
31129.

1 000 HUF
2,59
2,86

~1975. Osztályos gépjárművezető jelvény (2x) + Osztályos vegyvédelmi műszerkezelői technikus jelvény (2x), mindegyik szám nélkül T:2
31130.

1 000 HUF
2,59
2,86

1978. "Honvédelmi Érdemérem" 20 év után, aranyozott fém kitüntetés mellszalaggal, tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:2
31131.

1 000 HUF
2,59
2,86

1981. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, zománcozott, aranyozott fém kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:1-
31132.

2 000 HUF
5,18
5,71

1983. "Honvédelmi Érdemérem" 25 év után, aranyozott fém kitüntetés mellszalaggal, tokban, adományozói okirattal és igazolvánnyal T:2
31133.

1 000 HUF
2,59
2,86

1984. "A Magyar Népköztársaság aranykoszorúval díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal és szalagdíszítménnyel, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with a golden wreath" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 721.
31134.

50 000 HUF
129,53
142,86

1984. "A Magyar Népköztársaság kardokkal díszített Csillagrendje" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon kardokkal, valamint szalagsávval T:1-,2 Hungary 1984. "Star Order of the Hungarian People's Republic decorated with swords" gilt, enamelled Br decoration with ribbon and thin ribbon C:AU,XF NMK 722.
31135.

50 000 HUF
129,53
142,86

1985. "40" névre szóló Br katonai emlékérem sérült tokban (92mm) T:2
31136.

1 000 HUF
2,59
2,86

1988. "Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott fém kitüntetés mellszalaggal, tokban, adományozói okirattal T:2
31137.

800 HUF
2,07
2,29

~1990. "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége - A Hazáért 1944-1989" zománcozott fém kitüntetés mellszalaggal T:2
31138.

5 000 HUF
12,95
14,29

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel III. fokozata" tűzzománcozott, aranyozott tombak kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, eredeti dísztokban T:1- Hungary 1996. "Distinction for an Officer in Service 3rd Grade" enamelled, gilt tombac decoration with ribbon and thin ribbon, in original case C:AU NMK 796.
31139.

5 500 HUF
14,25
15,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF