Kuba DN "Hadsereg Felkészítő Kuba / Hazafias Katonai Nevelés Egyesülete" fém emlékérem (32mm) T:2 Cuba ND "Preparacion Terrestre Cuba / SEPMI - Sociedad Educacion Patriotico Militar" metal commemorative medal (32mm) C:XF
Lengyelország 1973. "Lengyel Néphadsereg 1943-1973" fém emlékérem (80mm) T:2,2- Poland 1973. "Polish People's Army 1943-1973" metal commemorative medal (80mm) C:XF,VF
Lengyelország DN "Dzerzsinszkij Politikai-Katonai Akadémia Varsó" fém emlékplakett (60x60mm) T:2,2- Poland ND "Dzerzhinsky Political-Military Academy in Warsaw" metal commemorative plaque (60x60mm) C:XF,VF
Német Államok / Poroszország 1873-1918. "Harcos Érdemérem" ezüstözött fém kitüntetés a ritkább "KRIEGS VERDIENST" felirattal, mellszalag nélkül (25mm) T:2 hajlott fül German States / Prussia 1873-1918. "Krieger Verdienst" silver-plated metal decoration with "KRIEGS VERDIENST" on the reverse (not the more common KRIEGER VERDIENST) without ribbon (25mm) C:XF curved ear
Olaszország 1866- "Olasz Korona Rend Lovagkeresztje" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűr és rozetta eredeti adományozói dísztokban T:1-,2 Italy 1866- "Order of the Crown of Italy, knight" enamelled decoration with ribbon, miniature and rosette, in original case C:AU,XF
Olaszország DN "Légvédelmi tüzér" fém sapkajelvény, az alakulat száma hiányzik (57mm) T:2 Italy ND "Anti-aircraft artillery" metal cap badge, the number of the unit is missing (57mm) C:XF
Olaszország DN "Gépesített gyalogság" fém sapkajelvény, az alakulat száma hiányzik (58mm) T:2-,3 Italy ND "Armored infantry" metal cap badge, the number of the unit is missing (58mm) C:VF,F
Szerbia 1912. "Első Balkán-háború Emlékérem" aranyozott Br emlékérem. Szign.: Huguenin T:3 fül nélkül, aranyozás lekopott Serbia 1912. "Commemorative Medal for the First Balkan War" gilt Br medal. Sign: Huguenin C:F without ear, worn gilding