11148. 253. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF
0 HUF
Modern kínai imari mintás United Wilson porcelán váza, máz alatt repesztett, kézzel festett, jelzett ("UW 1897"), kopásnyomokkal, m: 36 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda