1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
1915 I. világháborús magyar katonák csoportképe, 1. menetszázad 4. szakasz 1. és 2. raj, Schaffer Ármin felvétele / Word War I Hungarian soldiers group photo, 1st company, 4th platoon, 1st and 2nd squad (kopott sarkak / worn edges)
T2/3