11076. 254. Closed Online auction Art-ceramics
800 HUF
0 HUF
2 db növénymotívumos mázas kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró lekopásokkal, az egyik kis sérüléssel, m: 24,5 ill. 35 cm