2 000 HUF
Gmundner Keramik osztrák nagy kerámia készlet (hiányos): 1 db nagy tál (d: 23 cm), 3 db leveses tányér (d: 20,5 cm), 4 db tányér (d: 24 cm), 6 db kistányér (d: 15 cm), 4 db bögre (d: 9,5 cm), 3 db kupa (d: 10,5 cm), 1 db szalvétatartó (m: 7 cm), 1 db tojástartó (m: 8 cm), 1 db fedeles cukortartó (m: 12 cm), 1 db sószóró (m: 6 cm), 2 db kiöntő (különböző méretben), kézzel festettek, jelzettek, némelyik kis kopásnyomokkal, apró lepattanásokkal, összesen 27 db