11093. 254. Closed Online auction Art-ceramics
1 000 HUF
0 HUF
Vegyes kis kerámia tétel: 1 db népi motívumos kancsó, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm + 2 db népi motívumos Gránit falitál, jelzettek, apró kopásnyomokkal, d: 19 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván