3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.