12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Gerince kissé kopottas, a táblák azonban szépek.