13016. 254. Closed Online auction Books: Military
8 000 HUF
0 HUF
A világháború története. Szerkesztette: Pilch Jenő. Bp., 1928, Franklin. Díszes, aranyozott kiadó egészvászon-kötésben. Megkímélt, szép állapotú példány, a mellékletek hiánytalanul megvannak.
Photo of the item taken by : ttg