vitéz Náray Antal, vitéz Berkó István: Légitámadás! Bp., é.n., A Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói, kissé foltos, laza egészvászon-kötésben.
A világháború története. Szerkesztette: Pilch Jenő. Bp., 1928, Franklin. Díszes, aranyozott kiadó egészvászon-kötésben. Megkímélt, szép állapotú példány, a mellékletek hiánytalanul megvannak.
Révay József: Árpádok virága, Szent Imre herceg. Bp., 1929, Franklin. Gazdagon díszített, festett, aranyozott kicsit laza, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A magyar katona. Vitézségünk ezer éve I-II. Szerk. Pilch Jeno. 435 képpel, vázlattal és 10 melléklettel. Nagybányai Vitéz Horthy Miklós Magyarország kormányzója, Vitéz József kir. herceg tábornagy, Jákfai Vitéz Gömbös Gyula m. kir. miniszterelnök és honvédelmi miniszter bevezeto soraival. Bp., 1933, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, szép állapotban. Gerince kissé kopottas, a táblák azonban szépek.
A hírszerzés és kémkedés története. I-III. Szerkesztette Pilch Jenő. Bp., [1936], Franklin. Díszes, aranyozott vászonkötésben, apró kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Magyarország hadtörténete két kötetben. Szerkesztette: Liptai Ervin: Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, számos képpel illusztrálva, jó állapotban.
Gracza György: Magyar szabadságharc története. I.-V. kötetek. Komplett! Az aradi 1848-49-iki Ereklyemuzeum S A Gr. Kreith-féle gyűjtemény képeivel s a Bécsi Csász. Udvari Levéltár képeivel. Budapest, é.n., Lampel. Díszes, aranyozott, festett, dombornyomásos kiadói egészvászon-kötésben, festett lapszélekkel. Kis kopásoktól a gerincen eltekintve szép állapotban