Number of items: 282

Móricz Zsigmond: Sárarany. 12. kiadás. Bp. é.n. Atheneum. 199 p. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben. Aláírt példány.
13329.

4 000 HUF
10,36
11,43
Barcsay-Amant Zoltán - Erdélyi Gyula: A magyar lovassport története. III. rész. Bp. 1932. Heinrich nyomda. 56p. Gazdagon illusztrálva. Kiadói papír kötésben
13330.

5 000 HUF
12,95
14,29
Tamási Áron: Ábel trilógia. Ábel a rengetegben, Ábel az országban, Ábel Amerikában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon díszkötésben.
13331.

3 000 HUF
7,77
8,57
13332.

7 000 HUF
18,13
20,00
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója) Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt. 248 p. + 16 t.  Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Számozott, 490. számú példány.
13333.

8 000 HUF
20,73
22,86
Guthius. Dr. Guthi Soma humoros törvényszéki karcolatai. 5 kötet. Mákvirágok. Budapesti tipusok. Csendélet. Jeles firmák. A törvény nevében!  Bp., 1908, Adorján testvérek könyvnyomdája. Korabeli, kissé kopottas félvászonkötésben.
13334.

5 000 HUF
12,95
14,29
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13335.

2 000 HUF
5,18
5,71
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. A borítótábla kötése kissé laza, a kötetben néhány helyen aláhúzás, bejegyzés található.
13336.

6 000 HUF
15,54
17,14
Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének az Osztrák-Magyar Monarkia fölött. Ford. Szini Gyula. Bp. 1919, Kultura. 208 l. (Károlyi-Könyvtár 1.) Kiadói kissé kopottas, illusztrált papírborítóban. Az első néhány lap felső sarkán ázásnyom.
13337.

3 000 HUF
7,77
8,57
13338.

5 000 HUF
12,95
14,29
A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. 1190 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. A hátsó tábla illetve vászon felelázott.
13339.

2 000 HUF
5,18
5,71
Emil Ludwig: Goethe. Bp., é.n., Dick Manó k., 587 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.
13340.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF