12 000 HUF
31,09 EUR, 34,29 USD
Bertuch F(riedrich) J(ustin): Természethistóriai képeskönyv az ifjúság hasznára és gyönyörködtetésére;-- Második darab. Betsben, 1806, Pichler Antal betűivel. Restaurált példány. Kopott félbőr kötésben. Képek nélkül.