6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás. Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.