1 600 HUF
Cs.-Guits Matild: A jó barátnő. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Gyoma, 1904, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél sérült, több lap sarka hiányos, szakadt, megviselt állapotban.