13460. 254. Closed Online auction Books: Other rarities
800 HUF
0 HUF
Dr. Osvát Kálmán(szerk.): Erdélyi lexikon. Nagyvárad, 1928, Szabad Sajtó Könyv- és Lapkiadó Rt. Félvászon kötés, hiányzó címlappal, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : ttg