1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Költők lugasa. Az ujabbkori magyar költészet termékeinek képekkel díszített gyűjteménye. Az eredeti rajzok Greguss Imre, Aggházy Gyula, Gyulai László, Greguss János s többiektől valók. Metszette Morelli Gusztáv. Budapest, é.n., Méhner Vilmos. Foltos, aranyozott, illusztrált kiadói egsézvászon kötésben. Költők lugasa.