3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Radó Antal: Idegen költők albuma. Műfordítások a XIX. század lyrájából. Mannheimer Gusztáv, Cserépy Árpád és mások eredeti rajzaival. Bp. 1891, Lampel. Díszes, aranyozott, festett kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.