6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Zágoni Mikes Kelemen törökországi levelei. Bev. Négyesy László et al. Bp., 1906, Franklin. II. Rákóczi Ferenc hamvainak hazaszállítása alkalmából készül emlékkiadás. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.