Barcsay-Amant Zoltán - Erdélyi Gyula: A magyar lovassport története. III. rész. Bp. 1932. Heinrich nyomda. 56p. Gazdagon illusztrálva. Kiadói papír kötésben
b. Eötvös József: A Karthausi I-II. Bp., 1894. Ráth Mór. 546 p. Dekoratív szép példány. Kiadói, festett, dúsan aranyozott, egészvászon- díszkötésben, körben aranymetszéssel.
Föld Aurél: Fuss vagy Fizess... (Egy sportsman naplója)
Bp., 1942, Kalász Könyvkiadó Rt. 248 p. + 16 t.
Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. Számozott, 490. számú példány.
Guthius. Dr. Guthi Soma humoros törvényszéki karcolatai. 5 kötet. Mákvirágok. Budapesti tipusok. Csendélet. Jeles firmák. A törvény nevében! Bp., 1908, Adorján testvérek könyvnyomdája. Korabeli, kissé kopottas félvászonkötésben.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. A borítótábla kötése kissé laza, a kötetben néhány helyen aláhúzás, bejegyzés található.
Karl Kraus: Bucsuztató. Halotti ének az Osztrák-Magyar Monarkia fölött. Ford. Szini Gyula.
Bp. 1919, Kultura. 208 l. (Károlyi-Könyvtár 1.) Kiadói kissé kopottas, illusztrált papírborítóban.
Az első néhány lap felső sarkán ázásnyom.
Gárdonyi Géza munkái. II. kiadás. Bp., Dante Kiadás. (Az én falum, A kürt, A kapitány, Messze van odáig, Két katicabogár, Aggyisten Biri!, stb.)Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kötetenként változó állapotban.
A szépművészetek könyve. 1210 mélynyomású képpel illusztrálva Bp., 1940, Pesti Hirlap könyvtára. 1190 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. A hátsó tábla illetve vászon felelázott.