Number of items: 282

Nemes György: Véleményem szerint. Bp., 1975, Szépirodalmi. dr. Lax László főorvosnak szóló dedikációval
13449.

1 000 HUF
2,59
2,86
13450.

1 000 HUF
2,59
2,86
13451.

3 400 HUF
8,81
9,71
Hüvelyk Matyi. Írta és rajzolta: Csongrádi János. Bp., Szent István-Társulat. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
13452.

1 800 HUF
4,66
5,14
Eipper, Paul: Zirkus. Tiere Menschen Wanderseligkeit. Berlin, 1930, Dietrich Reimer (Ernst Vohsen) Verlag. Számos érdekes képpel. Biai-Föglein István (1905-1974) festő tulajdonosi bejegyzésével. Kopott, utólag ragasztott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. + Aeros bemutatja: 150 év a porondon. A németországi Aeros Nagycirkusz magyar nyelvű ismertető prospektusa, képekkel, írásokkal. Pátria, 1959. /  With many interesting illustrations and the proprietary signature of Hungarian painter István Biai-Föglein (1905-1974). In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition. + A prospectus of the German Zirkus Aeros in Hungarian from 1959, with illustrations.
13453.

3 000 HUF
7,77
8,57
13454.

1 200 HUF
3,11
3,43
13455.

4 400 HUF
11,40
12,57
13456.

14 000 HUF
36,27
40,00
13457.

1 200 HUF
3,11
3,43
13458.

2 000 HUF
5,18
5,71
Márai Sándor: Füves könyv. 2007, Helikon Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
13459.

1 600 HUF
4,15
4,57
Dr. Osvát Kálmán(szerk.): Erdélyi lexikon. Nagyvárad, 1928, Szabad Sajtó Könyv- és Lapkiadó Rt. Félvászon kötés, hiányzó címlappal, kopottas állapotban.
13460.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF