In a worn out paper binding, otherwise in good condition.
Sipos József: Az Egyháziak’ Érdemei az emberiségről, és a’ mai Hivatalosok’ Hálátalansága azok eránt, egy egyházi Beszédben megvilágosítva,
.. melly’ mélt. Tiszt. Hallerkői gróf Haller Ferentz úrnak … tartatott. Nagy-Váradon a’ B. Asszony’ Székes-Templomában, Pünkösd után a’ XIX-dik Vasárnapon, az 1828-dik esztendőben. Nagy-Váradon, 1828. Tichy János. 48 p. Fűzve.
Jászai Mari: A Tükröm. Egyetlen kiadás, összesen 2000 példányt nyomtattak.
Bp. 1909. József Kir. Herceg Szanatórium Egyesület kiadása. Félvászon kötésben
Kisértethistóriák. Idegen írók novellái. Fordította Balázs Béla. Gyoma, 1917, Kner. 200 p., 10 t. (Az előszót Balázs Béla írta, a címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta.) Goethe, Poe, Mérimée, Gogol és mások írásaival. Kiadói félvászon-kötésben.
Bucsányi [Gyula], Dr.: A napfény gyógyhatása és a napfürdő. Harmadik bővített kiadás.
Budapest, [1913.] Légrády. 192 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt, jó példány.
Pancsatantra azaz ötös könyv. Az életbölcsességnek régi indiai tankönyve... Szanszkrit eredetiből ford. Schmidt József.
Gyoma, 1924. (Kner). 256p. Készült 500 példányban. A könyvdíszeket rajzolta és fába metszette Kner Albert. Fűzve, kiadói papírkötésben