Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. (Tormay Cecile művei 5.) Bp. é. n. Genius. 257p. Számozott! (688.) Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben.
Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
Kisfaludy Károly minden munkái. IX. kötet, Pótolékok. Két dráma. A' tatárok Magyar Országban, Ilka vagy Nándor-Fehérvár be-vétele. Öszveszedte Toldy Ferencz. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel. 199 p. Modern, a gerincén sérült keménykötésben.
felsőcsernátoni vitéz Kusztos Sándor: Vitéz Takács Mihály szomorú életének és hősi tetteinek története. Előszó: Kászonyi Richárd és vitéz Vén Jakab. Bp., 1938, Fráter ny. Későbbi műbőrkötésben. Ritka kötet.
Cs.-Guits Matild: A jó barátnő. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Gyoma, 1904, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél sérült, több lap sarka hiányos, szakadt, megviselt állapotban.