Number of items: 282

Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. (Tormay Cecile művei 5.) Bp. é. n. Genius. 257p. Számozott! (688.)  Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben.
13377.

2 000 HUF
5,18
5,71
13378.

1 600 HUF
4,15
4,57
13379.

1 200 HUF
3,11
3,43
Rendőri és közlekedési útmutató: I. évfolyam Budapest székesfőváros utcái, útjai és terei. Bp., é.n., Budapesti Hirdetőiroda. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Az előzéklapon bejegyzések.
13380.

2 000 HUF
5,18
5,71
Kisfaludy Károly minden munkái. IX. kötet, Pótolékok. Két dráma. A' tatárok Magyar Országban, Ilka vagy Nándor-Fehérvár be-vétele. Öszveszedte Toldy Ferencz. Buda, 1831. Magyar Királyi Egyetem betűivel. 199 p. Modern, a gerincén sérült keménykötésben.
13381.

2 800 HUF
7,25
8,00
Klabund: Rasputin. Bp., é.n,  Körmendy. Kiadói keménykötésben, borítóval.
13382.

1 000 HUF
2,59
2,86
Schmidt József: Magyar-Latin szótár. Bp., é.n.,  Athenaeum. Kiadói kopottas, kissé laza egészvászon-kötésben.
13383.

1 200 HUF
3,11
3,43
13384.

1 000 HUF
2,59
2,86
13385.

1 200 HUF
3,11
3,43
felsőcsernátoni vitéz Kusztos Sándor: Vitéz Takács Mihály szomorú életének és hősi tetteinek története. Előszó: Kászonyi Richárd és vitéz Vén Jakab. Bp., 1938, Fráter ny. Későbbi műbőrkötésben. Ritka kötet.
13386.

1 800 HUF
4,66
5,14
D.C. Jarvis: A méz és más természetes készítmények. Bukarest, 1978, Apimondia. Kiadói kopottas, foltos papírkötésben.
13387.

1 000 HUF
2,59
2,86
Cs.-Guits Matild: A jó barátnő. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Gyoma, 1904, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói festett egészvászon kötés, gerincnél sérült, több lap sarka hiányos, szakadt, megviselt állapotban.
13388.

1 600 HUF
4,15
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF