Books: Religion

Number of items: 33

Mátyás Ernő dr. (szerk.): A hit. Tíz előadás. Sárospataki Füzetek. 1 szám. Felvágatlan példány. Kiadói papír kötésben.
13260.

800 HUF
2,07
2,29
13261.

2 400 HUF
6,22
6,86
13262.

1 000 HUF
2,59
2,86
Göran Larsson: A zsidók felség! Göran Larsson egy előadásának írott anyaga; Kápolnásnyék, GeSheR-HíD, Vallásközi Kapcsolatok és Kutatások Központja, 1996. Kiadói puhakötésben.
13263.

1 600 HUF
4,15
4,57
13264.

20 000 HUF
51,81
57,14
13265.

2 600 HUF
6,74
7,43
13266.

2 400 HUF
6,22
6,86
13267.

3 000 HUF
7,77
8,57
13268.

28 000 HUF
72,54
80,00
A Biblia felfedezése. Feldolg. Dahler, Étienne. 1-6. köt. Párizs, 1983, Larousse - Fabula. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13269.

3 000 HUF
7,77
8,57
Csávossy Elemér S. J.: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda R.T.Kiadói papír kötésben.
13270.

1 000 HUF
2,59
2,86
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Az "élet" könyvei. Budapest, 1916, Az "élet" irodalmi és Nyomda Részv. Társ.Foltos kiadói egészvászon kötésben.
13271.

800 HUF
2,07
2,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF