Lyraeus, Hadrianus [Van Lyere, Adriaan]: De imitatione Iesu patientis sive de morte et vita in Christo Iesu patiente abscondita, in carne vero nostra mortali ad similitudinem eius experimenda, libri VII. Antwerpen, 1655, Jacob van Meurs. Az elején egészoldalas metszettel? valamint szövegközi ábrákkal. Sérült lapszélekkel, megviselt állapotú bőrkötésben.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus kongresszus Emlékkönyve. Budapest, 1938, A Szent István- Társulat Kiadása. Kissé kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
Beer, Johann Christoph: Der in Eyl bereitete Prediger. 1. köt.: Sonntäglicher Predigen des I. Jahrgang. Ausburg, 1757, Christoph Bartl Buchhandler. Kopott kartonált papírkötésben, gerince hiányzik. /
In a bit worn out paper binding, the rootlet is missing.