13222.
254. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 800 HUF
Balassa Frigyes: A cséplÅ‘gépek szerkezete és azok kezelése. Tankönyv gyanánt engedélyezve a M.Kir. Kereskedelemügyi és FöldmÃvelésügyi Minisztériumok által. Bp., FÅ‘városi Nyomda Rt. II. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, ábrákkal illusztrált, kopottas állapotban.