13223.
254. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
Polyák Lajos: A klimatológia és klimatotherapia kézikönyve. Különös tekintettel a tüdÅ‘vész klimatikus gyógykezelésére. Függelék: Balatonfüred klÃmája. Bp., 1892, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára 64.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.