13136.
254. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.