12781. 254. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 400 HUF
0 HUF
Cholnoky Jenő: Általános földrajz. Pécs-Bp., 1923, Danubia. Enyhén kopottas korabeli félvászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván