12754. 254. Closed Online auction Books: Travelling, cities
4 000 HUF
0 HUF
Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda