Books: Travelling, cities Number of items: 120
1233923
12812
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Juhász Vilmos: Az aranyföld hajósai. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1233917
12813
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1231988
12814
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Ossendowski: Ázsiai titkok, ázsiai emberek. Fordította Sajó Aladár. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a gerinc kopottas. A hátsó tábla kissé foltos.
1 800 HUF
916767
12815
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 600 HUF
1014238
12816
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
994855
12817
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Mikkelsen Ejnar: A sarkvidék remetéje
Mikkelsen kapitány kalandjai Fordította Balla Ignác Bp. 1916. Singer és Wolfner. 1 t. 309 p. számos képpel,Kiadói, laza illusztrált félvászon kötésben,
5 000 HUF
745989
12818
254
9500
Books: Travelling, cities
Other collectibles
9 500 HUF
1219486
12819
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
1 200 HUF
1221930
12820
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Taschen-Atlas der Schweiz, politisch-statisch in 26 farbigen Karten Bernm 1917, Geographischer Karten-Verlag Kümmerly & Frey. Kiadói egészvászon-kötésben. Ex libris pecséttel.
3 600 HUF
1217239
12821
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Molnár Gábor: A dzsungel doktora. Bp., 1967, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1218273
12822
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., é.n., Athenaeum. 284 p. Kiadói vászonkötésben.
2 800 HUF
1219956
12823
254
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társ. 268 p. 31 t. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötése kissé laza.
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035