11588. 254. Closed Online auction Flea Market
10 000 HUF
14
0 HUF
Régi kihajtható három paneles tükör, kettő hátulján életképes jelenettel, az egyik üvege sérült, kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban, 20×20 cm (3×)
Photo of the item taken by : sass_melinda