11569. 254. Closed Online auction Flea Market
8 000 HUF 21,62 EUR, 23,53 USD
0 HUF
Vitorlás makett, festett fa hajótest, vászon vitorla, sérült, h:70 cm, m:88 cm
Photo of the item taken by : ttg