11230. 254. Closed Online auction Glass-objects
1 200 HUF
0 HUF
Több száz különféle csillárüveg, vegyes állapotban, kis sérülésekkel, kopásnyomokkal, lepattanásokkal, különböző méretben
Photo of the item taken by : tánczos_gábor