12428. 254. Closed Online auction Military
5 000 HUF
10
0 HUF
cca 1900 "Szolgálati idÅ‘m emlékéül", nagyméretű fényképes emléklap, Bp., Leitner M. L. és fia, üvegezett, kicsit sérült dÃszes fa keretben, hátulján feliratozva, 48×37,5 cm
Photo of the item taken by : ttg