10046. 254. Closed Online auction Paintings and graphics
20 000 HUF
0 HUF
Gáspárdy A. (?-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, festék lepergéssel, jelzett, antik keretben, 34×42 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván