10173. 254. Closed Online auction Paintings and graphics
8 000 HUF
0 HUF
Szeift Béla (1944-2012): Tappancsos, akvarell, merített papír, jelzett, üvegezett fa keretben, az üveg az egyik sarkánál törött, 31×21,5 cm
Photo of the item taken by : ttg