1 000 HUF
FÅ‘városi villamosvasút F.3. számú forgalmi utasÃtás kalauzok részére. Bp., 1957, Akadémiai Nyomda. 65 p. Kiadói félvászonkötésben, kopottas állapotban. Ceruzás bejegyzésekkel, beragasztásokkal.