30 000 HUF
Franciaország 1870-1940. "Francia Becsületrend, Harmadik Köztársaság, Lovag fokozata" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag kitüntetés mellszalagon, a tiszti fokozat dobozában T:2- több kis zománchiba, kopás France 1870-1940. "Legion of Honour, 3rd Republic, knight class" enamelled, gold plated, unmarked Ag decoration with ribbon, in the case of officer's class C:VF several small enamell errors