11093. 255. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
0 HUF
Évfordulós Hummel kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 19,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván