5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
A KÉVE könyve. 8. köt. Szerk.: Szablya János. Bp., KÉVE Művészegyesület. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete (KÉVE) negyedéves, majd éves kiadványa, 219. számú sorszámozott példány. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / The quarterly then yearly publication of the Association of Hungarian Fine and Applied Artists. 219th numbered copy, with many interesting writings. In a bit worn out linen binding, otherwise in good condition.