Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, foltos, egyébként jó állapotban.
A KÉVE könyve. 8. köt. Szerk.: Szablya János. Bp., KÉVE Művészegyesület. A Magyar Képzőművészek és Iparművészek Egyesülete (KÉVE) negyedéves, majd éves kiadványa, 219. számú sorszámozott példány. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / The quarterly then yearly publication of the Association of Hungarian Fine and Applied Artists. 219th numbered...
Gink Károly - Keresztury Dezső: Változatok Bartók műveire I-III. A csodálatos mandarin, A fából faragott királyfi, A kékszakállú herceg vára. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói puhakötésben.
Si chou zhi lu: Han Tang zhi wu [A Selyemút: Han- és Tang-kori szövetek]. Peking, 1972, Hszincsiang-Ujgur Autonóm Terület Múzeuma. Kínai nyelven, gazdag képanyaggal, kísérőfüzettel. Műanyag védőfóliás vászonkötésben, karton védőtokban, jó állapotban. / Si chou zhi lu: Han Tang zhi wu [The Silk Road: Han and Tang fabrics]. Beijing, 1972, Museum of Xinjiang-Uyghur Autonomous Region. In Chinese, wit...
Chinese Arts and Crafts. Peking, 1973, Foreign Languages Press. Rendkívül gazdag, színes képanyaggal. Vászonkötésben, papír védőborítóval, karton tokban, jó állapotban.
Szabolcsi Bence: A zene története. 84 képpel. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
10 db művészeti album-Canaletto, Ben Nicholson, René Magritte, Oskar Schlemmer, Tiziano, Auguste Rodin, Henri Rousseau, stb. Kötetenként változó kötésben és állapotban, általában jó állapotban.
Isskustvo sovetskogo paleha. L'art palekh sovietique. The Art of Soviet Palekh. Szerk.: Ustinova, E. A.; Matveyeva, N. I. Moszkva, 1958, Sovetskij hudozhnik. 39 alkotás, orosz, francia és angol nyelvű kísérőfüzettel. Nagy, vászonkötésű mappába rendezve, jó állapotban.
5 db fotózással kapcsolatos könyv-Németh József: Olcsó gép-jó felvétel!; Fotószalon MAOE fotótagozata 1999; I.Nemzetközi Művészi Fotókiállítás Budapest 1957; Moholy-Nagy László 100 fotó; A világ legjobb sajtófotói. Kiadói papírkötések, mindegyik jó állapotban.