14180. 255. Closed Online auction Books: Other rarities
6 000 HUF
0 HUF
Szeghalmi Szennovitz Gyula: A Vágvidék mondaköre Gyoma, 1904, Kner Izidor. Kiadói szecessziós, festett, aranyozott, illusztrált egészvászon kötésben, kissé foltos fedőborítóval.
Photo of the item taken by : sass_melinda