14255. 255. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Tolnai világtörténelme. Szerk.: Mangold Lajos, Horvárth Cyril. 1-10. köt. Bp., [1908-1912], Magyar Kereskedelmi Közlöny. Újrakötve! Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda