1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Tóth Mike S. J.: Arumugam az állhatatos indiai herczeg. Bp., 1897. Tóth Mike. 107 p. Számos szövegközti, illetve egészoldas rajzos táblával illusztrálva. Kiadói kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.