Number of items: 250

Hozott isten, holdacska! Finnugor varázsigék, imádságok, siratók. Szerkesztette Bereczki Gábor. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben.
14292.

1 000 HUF
2,59
2,86

A tejút fiai. Tanulmányok a finnugor népek hitvilágáról. Szerkeszti Hoppál Mihály. Bp., 1980, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben.
14293.

1 800 HUF
4,66
5,14

G.Donászy Magda-F.Győrffy Anna: Jelmezbál az óvodában. Bp., 1957, Ifjúsági Könyvkiadó. Harmonikaszerűen kihajtható mesekönyv, enyhén kopott állapotban.
14294.

1 200 HUF
3,11
3,43

300 Ezopus-mese. Az ifjuság számára átdolgozta Boros Gábor. Harmadik kiadás. 113 képpel Bp., é.n. Lampel R. Kiadói illusztrált, kopottas egészvászon-kötésben. Néhány lapszél szakadozott. Ritka kötet!
14295.

3 000 HUF
7,77
8,57

14296.

1 400 HUF
3,63
4,00

14297.

1 000 HUF
2,59
2,86

Ballagi Mór: Új teljes német és magyar, magyar és német szótár. Ötödik kiadás. Bp., 1881, Franklin-Társulat. Félbőr kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
14298.

2 000 HUF
5,18
5,71

Farkas Elek: Legújabb és legtömörebb német-magyar és magyar-német zsebszókönyv. Harmadik lenyomat. Pest, 1854, Heckenast Gusztáv. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként eltérő mértékben kopott állapotban.
14299.

2 000 HUF
5,18
5,71

14300.

1 000 HUF
2,59
2,86

Lesznai Anna: Mese a bútorokról és a kisfiúról. Ezt a mesét én a fiamnak ajándékozom. Gyoma, 1918. Kner 43 l. Kissé kopott
14301.

4 000 HUF
10,36
11,43

Josephi Márton: Lexicon trilingue Latino-Hungarico-Germanicum. Pars prima A-L. Viennae Austriae, 1818, Typis Antonii Pichler Typographi. Bordázott gerincű egészbőr kötés, színezett lapszélek, gerincnél sérült, kopott állapotban.
14302.

4 000 HUF
10,36
11,43

Király György(szerk.): Monumenta Literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításaiban. Második sorozat. Gyoma, 1922, Kner Izidor nyomán 1982-es hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés, a tékán kívül jó állapotban.
14303.

3 000 HUF
7,77
8,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF