https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 250
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1198474
14388
255
0
50000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet (A-ZS). Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromolitográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. A kötések egy két kisebb hibától eltekintve szép állapotban, egy kötet gerince lejár
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
1196343
14389
255
0
34000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Jókai Mór összes művei Nemzeti díszkiadás 100 kötetben. 96 kötet a sorozatból. Bp., 1894-1907. Festett egészvászon kötésben, kb 10 kötet kivételével szép állapotban. 10 kötet gerince sérült, vagy ragasztott, még kb 10 kötet laza kötésű
The item is not available
Starting price:
34 000 HUF
1009716
14390
255
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Mikos Ferenc: A Quadragesimo anno gazdasági rendje. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kissé viseltes kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1223691
14391
255
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kalevala. Bp., 1975, Magyar Helikon. Kiadói kopottas nylkötésben, számozott (3927.) bibliofil példány.
Starting price:
2 400 HUF
1224153
14392
255
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Leleszy Béla: Az őrs. Tíz lovas élete a honfoglalás idején. Bp., 1940, Rózsavölgyi. 308 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1224145
14393
255
0
1800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Mészöly Gedeon: Földiekkel játszó... Csokonai életregénye. Bp., 1937, Rózsavölgyi és Társa. 316 p. Kiadói erős egészvászon-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1224878
14394
255
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Yehia El-Karamany, Juhász Ernő: Arab társalgás. Tanuljunk nyelveket sorozat. Bp., 1986, Tankönyvkiadó. Kiadói keménykötésben. A kötet lapjai hullámosak, a borító foltos.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1229314
14395
255
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
8 db Rózsavölgyi kiadó által kiadott könyv vegyes állapotban az 1930-as évekből
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1230826
14396
255
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Balla Borisz: A lélek útjai. Bp., 1943, Pázmány Péter Irod. Társaság. Kiadói papírborítóban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1190093
14397
255
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Gonda János: Jazz. Történet, elmélet, gyakorlat. Bp., 1965, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
837268
14398
255
0
800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Heinz Ewers, Hanns: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Fordította Fürtös Lajos. Bp., 1921, Tevan. Félvászon kötés, lapok több helyen foltosak, kopottas állapot.
The item is not available
1131359
14399
255
0
8000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-társaság megbízásából szerkeszté Toldy Ferencz. 1-6 kötet, négy kötetbe kötve. Pesten, 1859-1860. Heckenast Gusztáv. 1 tábla (Kisfaludyt ábrázoló acélmetszet) + 200 p. ; 218 p. ; 228+(2) p. ; 212+(2) p. ; 204+(2) p. ; 206+(2) p. Korabeli, aranyozott félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment