Number of items: 250

Mircea Eliade: Okkultizmus, boszorkányság és kulturális divatok. bp., 2002, Osiris. Illusztrált kiadói papír kötésben.
14244.

800 HUF
2,07
2,29

Pablo Neruda: Bailando con los Negros. A négerekkel táncolva. Spanyolul a költő kezeírásának hasonmásával, Somlyó György fordításában. Készült a lipcsei Nemzetközi Könyvművészeti Kiállítás alkalmával. Bp., 1977, Magyar Iparművészeti Főiskola. Kiadói keménykötésben.
14245.

2 000 HUF
5,18
5,71

II. Erzsébet királynő titkos naplója. Constance, Lady Crabtree válogatása. Bp., M-Érték, 1993. Kiadói kopottas puhakötésben.
14246.

1 000 HUF
2,59
2,86

(Grigely József): Institutiones grammaticae in usum scholarum grammaticarum Regni Hungarie. Pars. IV. Budae, 1827. Typ. Univ. Tulajdonosi pecséttel, beírással. Korabeli, sérült gerincű félbőrkötésben. Hiányos, csak a 470. oldalig van bekötve. A hiányzó oldalak száma kérdéses, mivel ezt a kiadást Petrik nem említi.
14247.

3 000 HUF
7,77
8,57

14248.

5 000 HUF
12,95
14,29

Tolnai új világlexikona I-XX. (A-ZS) + 2 pótkötet. Az általános tudás és műveltség tára. Bp., 1926-33, Tolnai Nyomdai Műintézet. Változó állapotban, néhány kötet kötése szakadozott, hiányos.
14249.

6 000 HUF
15,54
17,14

Békeffi László konferanszainak gyűjteménye. I. könyv. Bp., 1939, szerzői kiadás (Elbert és Társa). 79 p. Korabeli foltos egészvászon-kötésben. Unicus kötet, nem készült folytatása.
14250.

1 200 HUF
3,11
3,43

Edelény múltjából. Szerkeszi Dr. Sápi Vilmos. Edelény, 1973, Községi Tanáncs VB. Kiadói papírkötésben. 722 p. Dr. Sándor Dezső tanácselnök és társszerző dedikációjával!
14251.

2 400 HUF
6,22
6,86

The best of the world's sport photography 1984. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / Hardcover, good condition
14252.

800 HUF
2,07
2,29

Peter Weiermar: Erotic Art from 17th to the 20th Century. Frankfurt, é.n., Stemmle. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval. Szép állapotban.
14253.

3 000 HUF
7,77
8,57
25

Vegyes kötelező olvasmány tétel a Talentum illetve az Európa Diákkönyvtár sorozatok kötetei, iskolakezdésre időszerű: Móricz, Vörösmarty, Kosztolányi, Petőfi, Kafka, Corneille, Racine, Apuleius, jó állapotban
14254.

800 HUF
2,07
2,29

Tolnai világtörténelme. Szerk.: Mangold Lajos, Horvárth Cyril. 1-10. köt. Bp., [1908-1912], Magyar Kereskedelmi Közlöny. Újrakötve! Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
14255.

4 000 HUF
10,36
11,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF