1 000 HUF
Alföldi porcelán pálinkás készlet, kis hiánnyal: 1 db dugós kiöntő, m: 19 cm + 1 db tálka, 23,5×15,5 cm + 7 db kupica, d: 4 cm, Hódmezővásárhely felirattal, a város látképével ill. címerével díszítve, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal